24 Haziran 1975 İstanbul doğumlu olan yazarımız Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans yapmıştır. Uzun yıllar kamu ve özel sektöre yönetim ve yönetim sistemleri danışmanlığı ve eğitmenliği yapan yazarımız aynı alanda  uluslararası baş denetçidir.

2019 yılında yayınlanan Derinden adlı aşk romanı ile edebiyat dünyasına hızlı bir giriş yapan yazarımız, 2021 yılında yayınlanan yeni romanı Kimse Fahişe Doğmaz ile de ezberleri bozmaya devam etmektedir. Yeni kitabı öncesinde Mersin Üniversitesi Kadın Araştırmaları Anabilim Dalında  ikinci yüksek lisansını yapan yazarımız, halen Amerika’da bir üniversitede Davranış Bilimleri Doktorasına devam etmektedir.

Romanlarındaki ana kadın karakterlerin duygularını okurlarına daha net geçirebilmek adına Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olan şarkılı kitap projesini hayata geçiren yazarımız, bu şarkıların beste ve güftesini de  kendisi yapmakta ve stüdyoda ilgili şarkıları bizzat seslendirerek  farklılık yaratmaktadır.

YAZARIMIZIN KİTAPLARI

Kapat